Autor Marcin Godlewski Marcin Godlewski– Właściciel najstarszej w Polsce Platfomy Programów Partnerskich – ProPartner.pl.

Od 2006 roku zajmuje się sprzedażą w internecie, a także zajmował się sprzedażą bezpośrednią. Teraz skupia się przede wszystkim na zarabianiu poprzez internet.

Odbył wiele szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, marketingu i reklamy, sposobów sprzedaży w Intenecie. Uwielbia czytać książki.

Marcin Godlewski

 

 


Autor Maciej MazurMaciej Mazur– Maciej jest pasjonatem Marketingu Internetowego, zajmuje się nim kompleksowo, od A do Z. Prowadzi i rozwija Programy Partnerskie, między innymi w Mieście Szkoleń. Prowadzi działalność marketingową dla firm, a także wdraża i testuje nowe rozwiązania w swoich projektach.

Czym się zajmuje? Trochę tego jest, tak więc wymienię kilka z nich pokrótce:

-Współwłaściciel platformy e-learningowej Miasto Szkoleń ,a zarazem Manager Programu Partnerskiego. W pierwszym miesiącu działalności stworzyliśmy partnerom możliwość biznesową zarobienia 18 000 zł.

-Współautor projektu i bloga, opisującego temat Mediów Społecznościowych- SocialFan .

-Koordynator i współorganizator PWP w Warszawie. Projekt bez tradycyjnych opłat członkowskich wypromujesz swój biznes, zdobędziesz nowych klientów, zbudujemy dla Ciebie sieć pośredników, uzyskasz prowizje za pomoc innym, zdobędziesz dodatkowe środki, wyjedziesz na egzotyczne wakacje. Prowadzimy również działania charytatywne. Projekt prowadzony przez praktyków, odnoszących sukcesy w swoich dziedzinach. Dla osób ambitnych, szukających możliwości, kochających dobry styl życia, jednak również pracę i zaangażowanie.

-lider projektu szkoleniowego FF24.eu

Maciej Mazur
//]]>