Ostatni dzwonek! O 20.00 Facebook pozostanie dla was bez tajemnic! ;-)
10.03.2011
socialfan-old
To był SZAŁ!!!
16.03.2011

Zamieszanie z piątkową konferencją…

Dzisiejszy wpis jest komentarzem do sytuacji z dnia wczorajszego… Sytuacji, która zarówno dla was jak i dla nas, nie była komfortowa.

Wczoraj o godzinie 20.00 miało rozpocząć się wyjątkowe szkolenie… Na pewno najlepsze z tych, które do tej pory przygotowaliśmy i takie też będzie ;-).

Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wysłaliśmy do was 2-3 mailing, aby była pewność, że do każdego dotrze e-mail z danymi do pokoju i hasłem.

Faktycznie pierwsze osoby pojawiły się już po godzinie 17 :) . Natomiast po godzinie 19.00, ilość miejsc na pokoju zatrzymała się na 100. Okazało się, że slajdy nie chcą się przerzucać.

Szybko zauważyliśmy, że następne osoby nie mogą się zalogować, co potwierdziło kilkanaście telefonów … Z hotconference (usługodawca pokoju konferencyjnego) współpracowaliśmy przez przeszło rok czasu. Do tej pory była tylko jedna podobna sytuacja z blokadą miejsc, którą zresztą w ciągu 5 minut obsługa techniczna ze Stanów naprawiła.

W dniu wczorajszym problem okazał się bardziej złożony. Przez 30 minut nie można naprawić usterki. Dlatego postanowiliśmy przenieść termin konferencji.

Oczywiście odbędzie się ona już w poniedziałek! :)
Dodatkowo, wszystkie osoby, które wykupiły uczestnictwo otrzymają pełen dostęp do nagrania z tego webinaru.

Prawdą jest też to, że wina leży po stronie usługodawcy, ponieważ nic nie zapowiadało, że cokolwiek mogło działać źle, ALE pomimo tego chcemy dać wam dodatkowy BONUS.…W ramach rekompensaty (warty kilkukrotnie więcej niż koszt szkolenia).

Szczegóły już w poniedziałek na konferencji!

Ponadto specjalnie kupiliśmy nowy pokój (za ponad 400 zł), ze znacznie nowszą technologią. Z takiego pokoju jeszcze z tego co wiem nikt z branży e-biznesu, w Polsce nie korzysta.:)

Informację z linkiem do pokoju i hasłem otrzymasz dzień-dwa wcześniej.
Pozdrawiamy i jesteśmy pewni że wszyscy będą usatysfakcjonowani w Poniedziałek.

Jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie.

W imieniu zespołu SocialFan.pl
Maciej Mazur

P.S.: Niektórym wyszło całe to zamieszanie na dobre! Sprzedaliśmy 200 wejściówek bo tyko tyle mieliśmy miejsc. Natomiast kilkanaście osób pisało do nas, w sprawie dopisania się do listy uczestników. Dzięki temu, że kupiliśmy większy pokój konferencyjny, możemy dać innym szansę przyjścia na nasz webinar! W tej chwili wolne jest jeszcze 87 miejsc. Jeśli jeszcze masz swojej miejscówki, zobacz koniecznie:

http://webinar.socialfan.pl/

 

 

Maciej Mazur
Maciej Mazur
Project Manager w Biurze Podróży Reklamy. Od 5 lat realizuje projekty w zakresie digitalu dla takich marek jak: PPG, Dekoral, Dekoral Fashion, LUX MED, Bondex. Wcześniej zdobywał doświadczenie prowadząc zarówno własne projekty start-upowe jak platformę e-learningową Miasto Szkoleń, oraz prowadząc działy marketingu w firmach o profilu transportowym, oraz finansowym. Jego artykuły publikowane były w takich mediach branżowych jak: Marketing Przy Kawie, Marketer+, Brief, SocialPress, czy Marketing w Praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

//]]>